O mém webu

Proč zrovna takhle?

Původní stránky byly napsány v HTML verze 3.2 (nebo nějaké podobné prastaré verzi) a k vytvoření jsem použil MS Frontpage, který jsem měl tehdy k dispozici ve škole. Výsledkem byl katastrofálně nečitelný kód a prakticky nezpracovatelný text. Při přesunu na Speccy.cz jsem vše vyčistil a opravil. Výsledek se stal čitelnějším, dobře indexovatelným a lépe udržitelným v aktuálním stavu.

Od té doby, když čas dovolí, neustále doplňuji další texty o starých i nových věcech souvisejících se ZX Spectrem. Nejprve jsem se snažil popisovat používaný hardware, dnes přidávám převážně články o vlastní tvorbě softwaru i hardwaru.

Nijak zvlášť se nestarám o kompatibilitu s konkrétními prohlížeči, protože předpokládám, že extrémně jednoduchý kód webu je zobrazitelný v libovolném kvalitním prohlížeči. Pokud by snad nějaký nekvalitní prohlížeč zobrazoval kód špatně, není nikdy problém ho nahradit prohlížečem kvalitním.

Objevíte-li jakoukoliv chybu, něco Vás zajímá, nebo jste něčemu neporozumněli, napište mi email.

Message for English readers

This web is about ZX Spectrum and many interesting things for this amazing computer. Some texts are about hardware what i used, and today i am writing sometimes about new hardware and software.

Sorry, but i don't have time to translate all my texts about ZX Spectrum and other. If you want ask about anything interesting at this page and you cannot understand with any web translator, you can write me email.

Для российских читателей

Моя страница о изумительном компьютере ZX Spectrum и других оборудованиях которие с ним работают. Тексты в основном о том, что я в этом времени использовал и о новых оборудованиях и программах которые я написал.

К сожалению у меня нет достаточно времени чтобы сделал перевод моих текстов в английский или русский язык. Когда вас что то очень интересует и вы непоняли достаточно ни с какой то программой перевода напишите мне.

Aktualizace

  • 1.9.2004 vytvořeno
  • 20.3.2007 aktualizováno
  • 1.2.2010 přepracováno

[ Zpět na hlavní stránku ]

Cygnusova stránka o ZX Spectru a kompatibilních počítačích byla napsána (přepsána) výhradně pomocí svobodného Open Source softwaru. V případě že naleznete chybu, nebo byste rádi cokoliv co se ZX Spectrem souvisí, neváhejte mi napsat na některý z mých emailů, nebo pracovně do zaměstnání. Stručně o mém webu se můžete dočíst zde.