Kontaktní informace

Jako většina rozumných lidí, se snažím bránit proti spamu, proto prosím omluvte email schovaný v obrázku. Zatím se běžně nevyskytují spamerské roboty vybavené OCR algoritmy, až budou, tak obrázek doplním šumem, případně zesložitím tak, aby se nad ním nejprve musel člověk zamyslet, než bude adresa použitelná :-) Jenže to už asi stejně nepomůže, nezodpovědných uživatelů se zavirovanými MS Windows je příliš mnoho a použít seznam emailových adres z jejich počítačů a rovnou na ně rozeslat spam je nesnazší cestou.

Pište mi prosím jen na jednu z adres, čtu obě. Druhou zkuste pouze pokud dlouho neodpovím. Je to lepší než dostat stejný dostaz 2x. Druhou adresu jsem založil ze zoufalství, protože první byla zahlcena spamem. Od té doby se ovšem zlepšila filtrace spamu a situace je nyní vyrovnaná, obě adresy jsou tak ekvivalentní.

Jestli mi zamýšlíte zaslat obchodní nabídku, nebo jakýkoliv reklamní materiál bez mého svolení, tak na to raději zapomeňte, mohlo by se Vám stát, že se třeba vrátí do Vaší schránky z mnoha jiných adres a bude se vracet mnohokrát za minutu po dobu mnoha minut/hodin ... :-)

Dotazy týkající se ZX Spectra většinou rád zodpovím.

1. emailová adresa
2. emailová adresa

Aktualizace

  • ? vytvořeno
  • 6.6.2010 aktualizováno

[ Zpět na hlavní stránku ]

Cygnusova stránka o ZX Spectru a kompatibilních počítačích byla napsána (přepsána) výhradně pomocí svobodného Open Source softwaru. V případě že naleznete chybu, nebo byste rádi cokoliv co se ZX Spectrem souvisí, neváhejte mi napsat na některý z mých emailů, nebo pracovně do zaměstnání. Stručně o mém webu se můžete dočíst zde.